İndirim şampiyonu elektrik tedarikçileri

Akıllı Tarife her ay ödüllü tedarikçilerini açıklar. Bu sıralama Akıllı Tarife'nin tedarikçiler hakkında sahip olduğu indirim oranlarına göre otomatik olarak yapılır. Daha detaylı bilgi için ilgili tedarikçinin kendi internet sitesini görüntülemeli ve çağrı merkeziyle iletişime geçmelisiniz. Daha fazla bilgi için

 1. Puan
  1,04

  Enerjisa Başkent Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak illerinde görevli elektrik tedarik şirketidir.

 2. Puan
  2,04

  Enerjisa Toroslar Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerinde elektrik tedarikinde görevli satış şirketidir.

24 karşılaştırma sonucunda sıralama

Sıralama yöntemi

Akıllı Tarife karşılaştırma uygulamasında tedarikçilerin ortalama sırası yıllık KDV dahil fatura tutarı ölçütüne göre belirlenir. Sıralamada, her tedarikçinin yalnızca en ucuz tarifesine yer verilir.

Örnek: Aşağıda üç farklı tedarikçinin beş farklı hesaplama için, en ucuz fiyat 1.sırada olacak şekilde karşılaştırmaları bulunur. Top Enerji'nin 4. karşılaştırmada girilen bilgilere uygun tarifesi yoktur.

Tedarikçi Hesapla 1 Hesapla 2 Hesapla 3 Hesapla 4 Hesapla 5
Super Energie 1 1 1 2 3
Wouhou Energie 2 2 2 1 2
Top Energie 3 3 3 / 1

Sıralamadaki ortalama yer aşağıdaki gibi hesaplanır:

 • Super Energie : (1+1+1+2+3) / 5 = 1,6
 • Wouhou Energie : (2+2+2+1+2) / 5 = 1,8
 • Top Energie : (3+3+3+1) / 4 = 2,5

Akıllı Tarife her gün 20.000 enerji tüketicisinin sorularını yanıtlar ve onları en uygun elektrik, internet ve dijital TV aboneliklerine yönlendirir.

Daha fazla bilgi